КОМПАНІЯ | AVANTI PASTA

КОМПАНІЯ | AVANTI PASTA
ТзОВ «ІРС СІСТЕМ» – один з найпотужніших виробників і постачальників макаронної продукції Західної України, під торговими марками «AVANTI» і «FARINELLA»
макарони, avanti, farinella, макарони оптом, макарони оптом луцьк, avanti pasta, farinella pasta, pasta, макаронні виробиб макронные изделия, макаронные изделия оптом, макарони avanti, макарони farinella
14495
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14495,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

ТзОВ “ІРС СІСТЕМ” розташоване в м. Луцьку Волинської обл.

 

Луцьк – обласний адміністративний центр Волинської області. Кількість мешканців станом на 1 січня 2016 року становить 217,4 тис. чол. Місто знаходиться на північному заході України. 398 км першокласної траси міжнародного сполучення віддаляють Луцьк від столиці України – Києва.

 

Перша літописна згадка про місто – 1085 рік.

 

Місто Луцьк має вигідне географічне положення: відстань до державного кордону з Республіками Польщею і Білорусією не перевищує відповідно 85 і 150 км; місто знаходиться на перехресті автомобільних доріг, що ведуть в Республіки Білорусь та Польщу, а також залізниці Київ-Варшава, Київ-Берлін, Київ-Брест та інші.

 

ТзОВ «ІРС СІСТЕМ» – один з найпотужніших виробників і постачальників макаронної продукції Західної України, відомої під торговими марками «AVANTI» і «FARINELLA».

 

Починаючи з 2012 року підприємство займається виробництвом коротко різаних макаронних виробів. Виробництво знаходиться в передмісті Луцька зі зручним доїздом як для вантажного так і легкового автотранспорту на трасі Луцьк-Устилуг.
Близькість до кордону з ЄС та тісні зв’язки з європейськими партнерами дозволяють максимально швидко втілювати інновації та передові технології макаронного виробництва.

 

П’ять років становлення товариства дозволили не тільки впровадити високі стандарти виробництва та якості макаронних виробів але й зарекомендувати себе як надійний та відповідальний партнер для наших клієнтів та постачальників.

 

Сучасне високотехнологічне обладнання, кваліфікований, згуртований колектив, фахова система менеджменту і грамотна політика маркетингу дозволяють ТзОВ «ІРС СІСТЕМ» займати впевнену позицію на українському ринку, створювати достойну конкуренцію передовим підприємствам макаронної галузі.

Волинська обл., Луцький р-н, с. Тарасове, вул. Жовтнева 2а